Zaznacz stronę

O Ventido

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 16:00

Adres

ul. Dębogórska 35b, 71-717 Szczecin

Kontakt

+48 918 17 12 11,  biuro@ventido.pl

VENTIDO to zespół młodych ludzi specjalizujący się w dystrybucji i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu urządzeń i elementów z branży HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning) . VENTIDO zostało stworzone w 2020 roku, lecz doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 10 lat działalności w sektorze wentylacji i rekuperacji, pozwoliło wybrać najważniejsze kluczowe czynniki decydujące o zadowoleniu Klienta. Nasze doświadczenie poparte jest wykształceniem oraz praktyką, co daje nam możliwość zrozumienia problemów z jakimi Państwo codziennie się spotykacie – my jesteśmy od tego, aby te problemy rozwiązywać.

Naszą najważniejszą misją jest dostarczać Państwu na czas najwyższej klasy materiały i urządzenia do realizacji projektów z zakresu wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, dzięki którym otaczające nas wszędzie powietrze stanie się lepsze dla każdego mieszkańca świata.   

Jesteśmy pełnym energii zespołem doradców z wieloletnim doświadczeniem i bogatą historią zawodową, który stawia na indywidualne podejście do każdego klienta i inwestycji, tak jak sami byśmy tego oczekiwali. Niezależnie czy są Państwo indywidualnymi inwestorami budującymi dom jednorodzinny, czy dużym deweloperem jesteśmy w stanie porozumieć się w każdej płaszczyźnie przez ustalenie najważniejszych priorytetów.

Realizując założenie „zaufaj doświadczeniu” tworzymy nową jakość obsługi i podejścia do wszystkich najważniejszych uczestników rynku, czyli Państwa jako świadomych Klientów.

Zachęcamy do kontaktu!

Mariusz Szułowicz
Piotr Kalbarczyk